KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12544581
nr 1254 4581
Oidentifierad konstnär. Signerad. Religiöst motiv. Olja på duk, 54x82
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:35:18
300 kr
400 kr